Streaming video – Arabian Travel Market

Jeśli chcesz uczestniczyć w publicznych wydarzeniach i eventach bez wychodzenia z domu to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. O czym mowa? Streaming video. To nowa technologia, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom dzisiejszego widza. To świetny sposób na pokonanie ograniczeń, które spotykają nas w dzisiejszym świecie. Video Streaming pozwala ludziom uczestniczyć w konferencjach, targach czy pokazach bez konieczności wychodzenia z domu!

 

 

Strumieniowanie wideo to stosunkowo nowa technologia, która pozwala ludziom oglądać transmisje wideo na żywo z różnych źródeł. Daje to możliwość oglądania na żywo lub w wolnej chwili ulubionych produkcji. Nie ważne czy jesteś w podróży, domu czy na wakacjach na drugim końcu świata. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i telefon, tablet czy laptop. Powstaje coraz więcej platform czy innych kanałów z filmami, serialami czy wydarzeniami. Różnią się jednak między sobą przede wszystkim jakością i sposobem filmowania.

 

 

Streaming video nie jest wbrew pozorom łatwym projektem. Potrzeba wysokiej jakości sprzętu i ogromnego doświadczenia, wyczucia. My w Simple Frame doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Jesteśmy ogromnymi fanami streamingu. Dlatego z perspektywy uczestnika streamingu wiemy na co zwrócić szczególną uwagę. Podczas organizacji i kręcenia streamingu zawsze stawiamy przede wszystkim na jakość. Chcemy żeby odbiorcy nie tylko wynieśli informacje i wiedzę z konferencji czy szkoleń. Przede wszystkim chcemy żebyście nieważne gdzie jesteście poczuli klimat i atmosferę  eventu.