Playtegra

Animacja 2d przedstawia platformę interaktywną Playtegra. Playtegra to rodzaj nakładki na kanał użytkownika You Tube, która umożliwia proste, szybkie i skuteczne zarządzanie treścią video. Określić ją można mianem platformy video na żądanie lub telewizją internetową. Narzędzie to można w łatwy sposób dostosować do swojej marki.

Z uwagi na stale rosnące znaczenie video dla promowania firm w internecie, efektywne zarządzanie treścią wizualną jest coraz chętniej wykorzystywanym sposobem na zwiększenie zysków. Dzięki Playtegrze, której wdrożenie trwa tylko 48 godzin, można nadawać status administratora dowolnej liczbie osób oraz wspierać pozycjonowanie swojej marki w wyszukiwarce Google. A to tylko niektóre jej zalety.

Działanie nakładki przedstawiliśmy za pomocą animacji dwuwymiarowej. Wspólnie z klientem zdecydowaliśmy się na prostą kreskę i kolorystykę, które podkreślają największe zalety Playtegry. Film ma postać video explainera, który pozwala na jednoczesne przedstawienie produktu oraz zaznajomienie potencjalnego klienta z jego działaniem.

Studio Simple Frame, dzięki zebranym przez lata doświadczeniom i wykonaniu kilkuset projektów, potrafi doradzić swojemu klientowi wybór najlepszej techniki do przedstawienia produktu lub usługi. Wiedząc, że video marketing jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi promocji, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkcje były na naprawdę wysokim poziomie.