GOOD FOR U

GOOD FOR U to karta podarunkowa, dzięki której można korzystać z oferty wielu restauracji oraz salonów wellnes & beauty w Warszawie z 50% zniżką. Miejsca zostały starannie wybrane pod względem jakości oferowanych usług, profesjonalizmu w obsłudze klientów oraz atmosfery panującej w lokalu.

Karty podarunkowe to dobry pomysł na prezent dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych oraz pewny sposób na budowę pozytywnego wizerunku. GOOD FOR U to, z jednej strony, luksusowy prezent, z drugiej, możliwość wyboru i dostosowania go do własnych potrzeb i pragnień. Karty dostępne są w wersji plastikowej lub wirtualnej. Są aktywne przez 12 miesięcy i w tym czasie mogę być użyte nieograniczona liczbę razy.

Filmowcy ze studia Simple Frame przygotowali krótki spot promujący karty podarunkowe. GOOD FOR U przedstawione jest jako rozwiązanie, z którego skorzystać mogą osoby chcące spędzić czas w gronie najbliższych lub przeznaczyć go dla siebie. Powolny montaż oraz relaksacyjna muzyka wzmacniają wrażenie odpoczynku i rozrywki, które z kartą podarunkową GOOD FOR U są na wyciągnięcie ręki.

Film promocyjny, film korporacyjny lub produktowy to tylko część oferty studia filmowego Simple Frame. Specjaliści od filmu i animacji od lat doskonalą techniki tworzenia skutecznych obrazów promocyjnych. Efektywność narzędzia marketingowego jakim jest film uzależniona jest, przede wszystkim, od dobrania odpowiedniej formy do treści.