AdMedia

Film korporacyjny może promować konkretny produkt lub usługę świadczoną przez firmę. Poprzez prezentację części, zostaje wtedy zaprezentowana całość. Narzędzie marketingowe jakim jest film oferuje szerokie spektrum możliwości stworzenia skutecznego przekazu. Krótka forma, czytelny pomysł, odpowiednia dramaturgia wspierana przez muzykę i montaż są atrakcyjne dla widza, który może stać się potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym.

Studio filmowe Simple wyprodukowało film promocyjny dla grupy AdMedia. Firma powstała w 2005 r. i od początku wzięła sobie za cel świadczenie kompleksowych usług promocyjnych. W jej skład wchodzą trzy spółki wzajemnie uzupełniające swoją działalność w zakresie kreacji, produkcji oraz technologii. Jedną z nich jest Agencja INB Digital odpowiedzialna za wsparcie technologiczne. Jej wiodącym produktem jest oprogramowanie Inbound Cloud.

Produkt jest zaprezentowany przez film promocyjny stworzony przez studio produkcyjne Simple Frame. Główna linia narracyjna oparta jest na próbie uświadomienia widza, że dobry marketing oparty jest o sugestywne opowieści, które można w atrakcyjnej formie implementować do różnych kanałów komunikacji z klientami. Twórcy wspomnianych opowieści czerpią inspiracje z aktualnych trendów, potrzeb, rozpalających wyobraźnię historii, wiadomości ze świata.

Materiał swoją formą wzmacnia założone przesłanie. Każde ujęcie podkreśla opis lektora. Treść jest przekazana w czytelny sposób, dzięki temu zauważalne są wszystkie zalety oprogramowania. W ciągu półtorej minuty specjalistom z Simple Frame udało się stworzyć wiarygodną prezentację produktu.